24.06.2026

На Рівненщині бус наїхав на працівника дорожньої служби

Водій мікроавтобуса «Mercedes-Benz Sprinter», 51-річний мешканець Київської області, в’їхав у припарковане авто дорожньої служби «Opel Vivaro» з причепом.

Він також наїхав на 32-річного працівника, який виходив із службового транспорту. Потерпілого з відкритим переломом руки, черепно-мозковою травмою, струсом та забоями госпіталізували.

Медики надали допомогу водію та його двом пасажиркам, які не потребували госпіталізації. Слідчий відкрив кримінальне провадження; водій, попередньо, був тверезим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *