
Водій мікроавтобуса «Mercedes-Benz Sprinter», 51-річний мешканець Київської області, в’їхав у припарковане авто дорожньої служби «Opel Vivaro» з причепом.
Він також наїхав на 32-річного працівника, який виходив із службового транспорту. Потерпілого з відкритим переломом руки, черепно-мозковою травмою, струсом та забоями госпіталізували.

Медики надали допомогу водію та його двом пасажиркам, які не потребували госпіталізації. Слідчий відкрив кримінальне провадження; водій, попередньо, був тверезим.


