
У Харківському районі сталася ДТП, в якій постраждали дві дівчини 12 та 13 років. Вони їхали на електросамокаті та зіткнулися з вантажівкою Ford. Водій вантажівки намагався уникнути зіткнення, але не встиг. Дівчат госпіталізували з травмами.
На матір дівчинки, яка керувала самокатом, складено адміністративний протокол за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.

З січня по травень 2026 року на Харківщині внаслідок ДТП з електросамокатами загинула одна людина, травмувалися вісім дорослих та троє дітей до 12 років. У той же період 2025 року було зафіксовано п’ять таких аварій.
Підписуйтесь на наш телеграм канал: https://t.me/dtpharkiv