22.06.2026

У Києві п’яний водій протаранив чотири припарковані авто

Дорожньо-транспортна пригода сталася 22 червня у Дарницькому районі Києва. Водій Volkswagen не впорався з керуванням і в’їхав у чотири припарковані автомобілі. Рівень алкоголю в його організмі перевищив допустиму норму у 14 разів — 2,80 проміле при допустимих 0,2. Патрульна поліція склала протоколи за керування у стані сп’яніння та порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП. Чоловіку загрожує штраф 17 тисяч гривень та позбавлення прав на один рік.

Підписуйтесь на наш телеграм канал: https://t.me/dtpua_kyiv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *